Sms onay hizmeti genel olarak baktığımız da mobil onay olarak isimlendirilmektedir. Kendi numaranızı kullanmayıp www.smsonayla.org üzerinden üyeliğinizi oluşturarak sanal numara alıp işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu hizmetle beraber sosyal medyalarda facebook, twitter, Google, youtube tarzı hesaplar içi özel bir numara kullanmadan tek kullanımlık numaralar ile işinizi halledebilirsiniz. Sms onay içerisinde en önemli noktaysa doğru siteyi bulmanız gerekmektedir. www.smsonayla.org üzerinden işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halletmeniz mümkün.

SMS Onay Nasıl Yapılır?

Sms onay hakkında çok fazla bilgi sahibi değilseniz nasıl numara alabileceğinizin ayrıntılarına girelim. www.smsonayla.org üzerinden sitemize kayıt olarak ilk işlemi tamamlamalısınız. Üyelik açıp daha sonrasında kullanacağınız sosyal medya ya da uygulama için geçerli olan kısma tıklamalısınız. Burada önemli olan doğru uygulamaya tıklamış olmanız. Numara aldığınız zaman numaralarım sekmesine otomatik olarak yönlendirilme yapılmaktadır. Orada gelecek olan şifreyi uygulamaya yazmanız işleminizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

SMS Onay Fiyatları Nasıldır?

SMS onay hizmetine baktığınız zaman her sitenin farklı fiyat sunduğunu görebilirsiniz. Size verilen hizmetin kalitesiyle beraber güven vermesi ise fiyat aralığından daha önemlidir. Sistemimizde bulunan fiyatlar ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Sitemize kayıt olup daha sonrasında tüm ayrıntılara erişim sağlama imkanı alıyorsunuz. Ayrıntılı bir şekilde fiyat analizi yapmak için sistemimizde kayıt olmanız gerekmektedir. Site içinde takılmış olduğunuz bir yer olursa canlı destek ve WhatsApp numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Canlı destek kısmı smsonayla.org sitesinin sağ alt tarafında yer almaktadır. Buradan bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Add new comment